Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce

   |  

ROK SZKOLNY 2016/2017

KOLĘDNICY Z ZSZ NA SPOTKANIU OPŁATKOWYM UTW

Zgodnie ze zwyczajem kilku ostatnich lat, grupa kolędnicza z Zespołu Szkół Zawodowych przedstawiła swój program na spotkaniu opłatkowym Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które odbyło się 16 grudnia. Uczniowie zaśpiewali kolędy w kilku językach oraz zaprezentowali wiersze o tematyce bożonarodzeniowej.

Publiczność w skupieniu wysłuchała koncertu, składającego się w tym roku z mniej znanych kolęd. Atmosfera spotkania była bardzo ciepła i życzliwa, mimo iż miało ono oficjalny charakter, gdyż uczestniczyli w nim przedstawiciele władz miasta i powiatu: Burmistrz Miasta Hajnówka pan Jerzy Sirak, Starosta Powiatu Hajnowskiego pan Mirosław Romaniuk i Wicestarosta Powiatu Hajnowskiego pani Jadwiga Dąbrowska.

Pani Mirosława Pawłowska, prezes hajnowskiego Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, podzieliła się z uczniami opłatkiem i złożyła im świąteczne życzenia. Młodzież została też obdarowana słodkimi prezentami. Słuchacze UTW podziękowali również za przygotowanie występu, opiekującej się młodymi kolędnikami, pani Annie Lasocie.
 

                                                        Anna Cyruk
 


 

 

Góra strony


opracowanie i treść - Mariola R.

projekt: www.atcsites.com