Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce

   |  

ROK SZKOLNY 2016/2017

WYCIECZKA DO BIAŁEGOSTOKU

Dnia 12.10.2016 roku odbyła się wycieczka szkolna do Białegostoku, pojechała na nią cała nasza klasa-2 technikum mechanicznego oraz klasa 2 technikum żywienia i usług gastronomicznych, opiekunami byli pani Lucyna Wojciuk, pani Agnieszka Grodzka i pan Jarosław Rogoza. Wyjazd dofinansowała nam szkoła, co było formą nagrody dla klas, które w ubiegłym roku szkolnym miały najwyższą frekwencję.

Z Hajnówki wyjechaliśmy o godz. 8.00. Po godzinnej jeździe dotarliśmy do kina Helios, gdzie obejrzeliśmy film "Żywioł" w reżyserii Petera Berga. „Żywioł” to film katastroficzny, oparty na faktach –mówi o wybuchu na platformie wiertniczej, który doprowadza do największego wycieku ropy w USA. To opowieść o ludziach, ich walce o przetrwanie. Berg stworzył niezwykle sugestywną wizję katastrofy. Film jest nakręcony z imponującym rozmachem, ze świetnymi zdjęciami, wartką akcją.

Po obejrzeniu filmu udaliśmy się do galerii handlowej, gdzie około godziny robiliśmy zakupy. Następnie pojechaliśmy do kręgielni, gdzie spędziliśmy na grze i zabawie kolejną godzinę. Pełni wrażeń około godz. 15.00 wróciliśmy do Hajnówki.

Wyjazd był bardzo udany, chętnie jeździlibyśmy częściej na takie wycieczki.
                                               

                                                Marcin Plewa (kl.2 tm)

 


Góra strony


opracowanie i treść - Mariola R.

projekt: www.atcsites.com