Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce

   |  

ROK SZKOLNY 2015/2016

STUDNIÓWKA

Sobotnio - niedzielną noc z 23 na 24 stycznia 2016 r. uczniowie klas czwartych: technikum mechanicznego, technikum informatycznego oraz technikum ekonomicznego spędzili na swoim pierwszym, „dorosłym” balu. Za sto dni czeka ich egzamin maturalny. To jednak dopiero przed nimi. Na studniówce bawili się do białego rana.

W części oficjalnej przedstawiciel Rady Rodziców pan Piotr Oniszczuk powitał przybyłych na bal gości. Podziękował w pierwszej kolejności wychowawcom: pani Joannie Sapieżyńskiej –wychowawczyni kl. IV tm, pani Iwonie Kuleszy -wychowawczyni kl. IV ti i pani Mirosławie Szpilko -wychowawczyni kl. IV te oraz pozostałym nauczycielom za trud włożony w edukację młodzieży.

Udanej zabawy i powodzenia na egzaminach życzyła uczniom pani dyrektor ZSZ Eugenia Karwowska: Do matury pozostało sto dni, ale my znamy się dużo dłużej. Pamiętam, jak przyszliście do tej szkoły cztery lata temu. Myślę, że nasze wysiłki coś wam dały i że za sto dni wszyscy zdacie egzamin maturalny z dobrym wynikiem, podobnie jak egzamin zawodowy. Tego wam życzę. Starosta Mirosław Romaniuk życząc dobrej zabawy, powiedział: Na tym studniówkowym wieczorze niech króluje muzyka, taniec i dobry humor. Na koniec części oficjalnej zabrali głos przedstawiciele społeczności uczniowskiej: Małgorzata Anchim, Marta Golonko oraz Andrzej Holonko, dziękując dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Życzyli też wszystkim udanego balu do samego rana.

Ta wyjątkowa noc rozpoczęła się wspaniale zatańczonym polonezem. Młodzież przygotowała się do tej chwili pod czujnym okiem pani Bogusławy Bójko - Pietroczuk. Uczniowie, jak przystało na pierwszy bal w życiu, prezentowali się niezwykle szykownie. Dziewczęta wystąpiły w pięknych, modnych kreacjach, a chłopcy w dobrze dobranych garniturach. Wyglądali świetnie, wzbudzając podziw u przybyłych na bal gości. Stoły suto zastawione wykwintnymi potrawami oraz palące się świece dodawały uroku stylowym wnętrzom Domu Weselnego w Hajnówce.

Dziś po zabawie zostały tylko wspomnienia pięknych chwil i pamiątkowe zdjęcia.

                                                            M.Pietroczuk
 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

technikum ekonomiczne

 
 

technikum informatyczne

 
 

technikum mechaniczne

 

Góra strony


opracowanie i treść - Mariola R.

projekt: www.atcsites.com