Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce

   |  

NAJLEPSI UCZNIOWIE

ROK SZKOLNY 2015/2016

Najlepsi uczniowie Technikum (ABSOLWENCI):
 

KLASA IMIĘ I NAZWISKO ŚREDNIA ZACHOWANIE
4 TE Karolina Rygorowicz 5,66 wzorowe
4 TE Paulina Rygorowicz 5,56 wzorowe
4 TE Monika Pietroczuk 5,33 wzorowe
4 TE Grażyna Kajdewicz 5,25 wzorowe
4 TE Anna Zinczuk 5,11 wzorowe
4 TE Marta Golonko 5,00 wzorowe
4 TE Sandra Wysocka 4,88 wzorowe
4 TM Jarosław Kiełbaszewski 4,50 wzorowe
4 TI Weronika Wioleta Wójcik 4,36 wzorowe
4 TE Małgorzata Anchim 4,33 wzorowe
4 TI Anna Bołtromiuk 4,30 wzorowe
4 TE Małgorzata Martyniuk 4,22 wzorowe
4 TM Andrzej Holonko 4,10 wzorowe
4 TM Marcin Ostrowski 4,10 wzorowe

 

Najlepsi uczniowie Technikum (klasy 1 - 3):
 

KLASA IMIĘ I NAZWISKO ŚREDNIA ZACHOWANIE
2 TE Andżelika Tomaszuk-Spiridowicz 5,92 wzorowe
2 TE Klaudia Sapieszko 5,71 wzorowe
3 TB Mateusz Romaniuk 5,53 wzorowe
3 TE Kamil Bartoszewicz 5,45 wzorowe
1 TL Małgorzata Lasota 5,31 wzorowe
2 TB Bartłomiej Mackiewicz 5,30 wzorowe
2 TB Mateusz Szwarc 5,28 wzorowe
2 TB Paulina Aleksiejuk 5,15 wzorowe
1 TI Dawid Iwaniuk 5,11 wzorowe
2 TM Mariusz Lisowski 5,08 wzorowe
2 TB Weronika B. Kiczkajło 5,07 wzorowe
2 TE Paulina Szwarc 5,07 poprawne
1 TL Patrycja Omielianiuk 5,05 wzorowe
1 TM Patryk Skiepko 5,0 wzorowe
1 TI Mateusz Janiel 4,84 wzorowe
1 TB Mariusz Gawryluk 4,79 wzorowe
3 TB Lasota Krzysztof 4,76 wzorowe
2 TI Gabriela Antoniuk 4,62 wzorowe
2 TM Bartłomiej Ostrowski 4,62 wzorowe
3 TB Jakub Nazaruk 4,46 wzorowe
2 TE Oliwia Gierasimiuk 4,53 dobre
3 TE Mariola Szatyłowicz 4,45 wzorowe
3 TM Adam Panasiuk 4,31 bardzo dobre
1 TŻ Andżelika Suchodoła 4,30 wzorowe
3 TE Beata Struk 4,27 wzorowe
1 TŻ Natalia Niewiadomska 4,25 wzorowe
2 TŻ Stefan Charkiewicz 4,23 wzorowe
3 TB Radosław Sidoruk 4,20 wzorowe
3 TŻ Angelika Wierzba 4,17 wzorowe
2 TM Patryk Jeżyk 4,15 wzorowe
1 TŻ Klaudia Okułowicz 4,10 wzorowe
1 TL Katarzyna Górska 4,05 wzorowe
2 TB Sylwia Chodakowska 4,02 dobre
2 TŻ Dorota Kryszpiniuk 4,00 wzorowe
3 TB Marcin Michaluk 4,00 wzorowe
2 TB Iza Sacharczuk 4,00 dobre

 

Najlepsi uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej:
 

KLASA IMIĘ I NAZWISKO ŚREDNIA ZACHOWANIE
3 W Dawid Antypowicz 4,50 wzorowe
3 W Dariusz Dżega 4,50 wzorowe
3 W Katarzyna Kiczkajło 4,33 poprawne
3 W Ewelina Kubajczyk 4,00 wzorowe


opracowanie i treść - Mariola R.

projekt: www.atcsites.com