Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce

   |  

NAJLEPSI UCZNIOWIE

ROK SZKOLNY 2014/2015

Najlepsi uczniowie Technikum:
 

KLASA IMIĘ I NAZWISKO ŚREDNIA ZACHOWANIE
1 TE Andżelika Tomaszuk-Spirydowicz 5,88 wzorowe
1 TE Klaudia Sapieszko 5,55 wzorowe
3 TE Karolina Rygorowicz 5,50 wzorowe
4 TE Krystyna Gawroń 5,41 wzorowe
1 TB Bartłomiej Mackiewicz 5,30 wzorowe
3 TE Grażyna Kajdewicz 5,25 wzorowe
3 TE Paulina Rygorowicz 5,25 wzorowe
1 TB Barbara Weronika Kiczkajło 5,20 wzorowe
3 TE Monika Pietroczuk 5,18 wzorowe
1 TB Paulina Aleksiejuk 5,10 wzorowe
1 TB Sylwia Gierasimiuk 5,10 wzorowe
4 TE Katarzyna Bołtromiuk 5,08 wzorowe
2 TE Kamil Bartoszewicz 5,07 wzorowe
4 TIb Kamil Kruczek 5,00 wzorowe
4 TE Rafał Krutel 5,00 wzorowe
2 TB Mateusz Romaniuk 5,00 wzorowe
4 TE Małgorzata Skiepko 5,00 wzorowe
4 TMb Adam Trofimiuk 5,00 wzorowe
4 TE Joanna Ściuba 5,00 wzorowe
4 TE Marta Agnieszka Kojło 4,83 wzorowe
4 TIb Miłosz Żędzian 4,71 wzorowe
1 TM Mariusz Lisowski 4,68 bardzo dobre
4 TMa Mateusz Lewczuk 4,66 wzorowe
3 TE Anna Zinczuk 4,58 wzorowe
3 TM Jarosław Kiełbaszewski 4,55 wzorowe
2 TB Krzysztof Lasota 4,50 wzorowe
1 TB Mateusz Szwarc 4,50 wzorowe
3 TE Sandra Wysocka 4,50 wzorowe
1 TM Bartłomiej Ostrowski 4,47 bardzo dobre
4 TMb Dariusz Kozaczuk 4,46 wzorowe
2 TM Adam Panasiuk 4,46 bardzo dobre
1 TM Patryk Jeżyk 4,45 wzorowe
4 TE Karolina Służyńska 4,45 bardzo dobre
3 TM Andrzej Holonko 4,44 wzorowe
3 TM Marcin Ostrowski 4,41 wzorowe
4 TIb Daniel Karpiuk 4,36 wzorowe
4 TE Sylwia Sumorek 4,36 wzorowe
3 TE Małgorzata Martyniuk 4,33 wzorowe
4 TMa Paweł Pucinik 4,33 wzorowe
2 TB Sebastian Giemza 4,30 wzorowe
3 TI Weronika Wójcik 4,30 bardzo dobre
2 TE Beata Struk 4,28 wzorowe
4 TE Urszula Filipiuk 4,27 bardzo dobre
4 TMa Bartosz Szumarski 4,27 bardzo dobre
3 TE Marta Golonko 4,25 wzorowe
4 TE Paulina Kiślak 4,25 bardzo dobre
1 TŻ Iza Sacharczuk 4,25 wzorowe
4 TE Sara Sylwia Sieliwonik 4,25 bardzo dobre
4 TIa Dawid Artemiuk 4,21 bardzo dobre
4 TMa Rafał Januszkiewicz 4,21 wzorowe
2 TI Jakub Pawłowski 4,21 wzorowe
3 TI Anna Bołtromiuk 4,20 wzorowe
1 TŻ Stefan Charkiewicz 4,20 wzorowe
4 TMb Łukasz Laszuk 4,20 wzorowe
2 TB Marcin Michaluk 4,20 wzorowe
2 TB Jakub Nazaruk 4,20 wzorowe
4 TAK Natalia Chilimoniuk 4,17 wzorowe
4 TAK Monika Olesiuk 4,17 bardzo dobre
2 TE Mariola Szatyłowicz 4,14 wzorowe
2 TI Norbert Wierzbicki 4,13 wzorowe
1 TŻ Dorota Kryszpiniuk 4,11 wzorowe
2 TB Radosław Sidoruk 4,10 wzorowe
2 TŻ Angelika Wierzba 4,08 wzorowe
4 TMa Marcin Czurak 4,07 wzorowe
1 TŻ Klaudia Kupień 4,05 wzorowe
1 TŻ Małgorzata Orzechowska 4,05 wzorowe
4 TMa Łukasz Gawroń 4,00 bardzo dobre
1 TB Magda Kuptel 4,00 wzorowe
3 TE Justyna Oniszczuk 4,00 wzorowe

 

Najlepsi uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej:

 

KLASA IMIĘ I NAZWISKO ŚREDNIA ZACHOWANIE
3 W Natalia Szwejkus 4,83 wzorowe
2 W Kinga Werpechowska 4,36 bardzo dobre
2 W Dariusz Dżega 4,09 wzorowe


opracowanie i treść - Mariola R.

projekt: www.atcsites.com