Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce

   |  

NAJLEPSI UCZNIOWIE

ROK SZKOLNY 2013/2014

Najlepsi uczniowie Technikum:
 

KLASA IMIĘ I NAZWISKO ŚREDNIA ZACHOWANIE
3 TE Krystyna Gawroń 5,38 wzorowe
2 TE Karolina Rygorowicz 5,25 wzorowe
3 TE Rafał Krutel 5,16 wzorowe
3 TE Katarzyna Bołtromiuk 5,11 wzorowe
3 TIb Kamil Kruczek 5,11 wzorowe
3 TIb Miłosz Żędzian 5,11 wzorowe
1 TE Kamil Bartoszewicz 5,05 wzorowe
3 TE Joanna Ściuba 5,05 wzorowe
2 TE Paulina Rygorowicz 5,06 wzorowe
2 TE Grażyna Kajdewicz 5,00 wzorowe
4 TE Katarzyna Okonowska 5,00 wzorowe
2 TE Monika Pietroczuk 5,00 wzorowe
3 TMa Paweł Pucinik 4,67 wzorowe
4 TE Ewelina Chilimoniuk 4,91 wzorowe
2 TE Anna Zinczuk 4,87 wzorowe
4 TIb Łukasz Sumorek 4,86 wzorowe
2 TE Justyna Oniszczuk 4,75 wzorowe
2 TE Sandra Wysocka 4,75 wzorowe
4 TE Izabela Antoniuk 4,64 wzorowe
4 TIa Kamil Prończyk 4,53 wzorowe
3 TE Karolina Służyńska 4,52 dobre
3 TIa Dawid Artemiuk 4,47 bardzo dobre
1 TB Mateusz Romaniuk 4,47 bardzo dobre
3 TMb Adam Trofimiuk 4,45 bardzo dobre
2 TE Małgorzata Martyniuk 4,44 wzorowe
3 TMa Mateusz Lewczuk 4,43 wzorowe
1 TB Radosław Sidoruk 4,42 bardzo dobre
3 TE Paulina Kiślak 4,41 dobre
2 TE Marta Golonko 4,40 wzorowe
3 TE Małgorzata Skiepko 4,37 wzorowe
4 TMa Mateusz Janiuk 4,36 wzorowe
4 TIb Tomasz Omieljaniuk 4,36 bardzo dobre
2 TM Marcin Ostrowski 4,35 wzorowe
3 TMb Dariusz Kozaczuk 4,33 wzorowe
1 TB Jakub Nazaruk 4,33 bardzo dobre
4 TIa Ewelina Rola 4,33 wzorowe
1 TI Norbert Wierzbicki 4,31 wzorowe
3 TE Urszula Filipiuk 4,29 dobre
1 TE Mariola Szatyłowicz 4,28 bardzo dobre
3 TE Marta Kojło 4,27 wzorowe
1 TE Beata Struk 4,22 wzorowe
2 TM Andrzej Holonko 4,21 wzorowe
2 TM Jarosław Kiełbaszewski 4,21 wzorowe
4 TMa Piotr Kraśko 4,21 bardzo dobre
2 TI Weronika Wójcik 4,20 wzorowe
2 TE Małgorzata Anchim 4,18 wzorowe
1 TB Sebastian Giemza 4,17 bardzo dobre
1 TI Jakub Pawłowski 4,17 wzorowe
4 TAK Natalia Jóźwik 4,16 wzorowe
1 TŻ Angelika Wierzba 4,15 wzorowe
1 TB Krzysztof Lasota 4,11 bardzo dobre
1 TB Marcin Michaluk 4,11 wzorowe
3 TE Sylwia Sumorek 4,11 bardzo dobre
1 TŻ Patrycja Leoniuk 4,10 wzorowe
1 TŻ Michał Wołkowycki 4,10 wzorowe
4 TAK Miriam Szendler 4,08 wzorowe
4 TIa Marta Niewiarowska 4,07 wzorowe
4 TMa Rafał Skiepko 4,07 wzorowe
3 TMa Bartosz Szumarski 4,05 bardzo dobre
2 TE Angelina Górska 4,00 wzorowe
4 TMa Daniel Holonko 4,00 bardzo dobre
2 TE Julita Sadowska 4,00 wzorowe
3 TE Sara Sieliwonik 4,00 dobre

 

Najlepsi uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej:

 

KLASA IMIĘ I NAZWISKO ŚREDNIA ZACHOWANIE
2 W Natalia Szwejkus 4,75 wzorowe


opracowanie i treść - Mariola R.

projekt: www.atcsites.com