Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce

   |  

ABSOLWENCI

Absolwenci 2014/2015

Klasa IV TE:

Wychowawca:

Barbara Sajewicz

 

1. Bołtromiuk Katarzyna
2. Filipiuk Urszula
3. Gawroń Krystyna
4. Kiślak Paulina
5. Kojło Marta Agnieszka
6. Krutel Rafał
7. Sieliwonik Sara Sylwia
8. Skiepko Małgorzata
9. Służyńska Karolina
10. Sumorek Sylwia
11. Ściuba Joanna Karolina
12. Tomaszewicz Karolina Kinga
 

Klasa IV TAK:

Wychowawca:

Barbara Sajewicz

 

1. Badowicz Bartłomiej
2. Chilimoniuk Natalia
3. Falkowska Agnieszka
4. Olesiuk Monika
5. Zakrzewska Kamila Ewa
6. Zalewska Karolina
 

Klasa IV TIa:

Wychowawca:

Maria Misiejuk

 

1. Aronowski Krystian Roman
2. Artemiuk Dawid
3. Bacharewicz Wojciech
4. Batura Andrzej
5. Buszko Damian
6. Dmitruk Tomasz
7. Kabat Daria Anna
8. Kardasz Adrian
9. KojłoNatalia
10. Krupicka Elwira Wiktoria
11. Michaluk Dawid
12. Milewska Donata
13. Nazaruk Damian
14. Nowik Daniel
15. Onopiuk Tomasz
16. Pawluczuk Pamela Marta
17. Plaskota Łukasz Jacek

Klasa IV TIb:

Wychowawca:

Magdalena Zonkow-Antoniuk

 

1. Biedrycki Andrzej
2. Bołtromiuk Paweł
3. Doliński Dawid
4. Karpiuk Daniel
5. Kiczkajło Damian
6. Kiryluk Tomasz
7. Kruczek Kamil
8. Markiewicz Dawid
9. Okuniewski Dawid Waldemar
10. Pieczko Marek
11. Szymaniuk Kamil
12. Tuszyński Wojciech
13. Wilenta Maciej
14. Żędzian Miłosz
 

Klasa IV TMa:

Wychowawca:

Lucyna Wojciuk

 

1. Bołtryk Wojciech
2. CzurakMarcin
3. Gawroń Łukasz
4. Januszkiewicz Rafał
5. Kalinowski Piotr
6. Kiendyś Michał
7. Korniluk Piotr
8. Korolko Adam
9. Kuśmierz Łukasz Karol
10. Lewczuk Mateusz
11. Maciejuk Tomasz
12. Michaluk Michał
13. Moroz Dawid
14. Nikołajuk Michał
15. Oniszczuk Jakub
16. Pucinik Paweł
17. Szumarski Bartosz
18. Zabrocki Marcin
19. Żuromski Paweł

Klasa IV TMb:

Wychowawca:

Mirosław Wojciuk

 

1. Andrzejuk Krzysztof
2. Artemiuk Łukasz
3. Borowik Marcin
4. Czarnulicz Krystian Kacper
5. Filipowicz Adam
6. Jakoniuk Krzysztof
7. Klimczak Wojciech
8. Kostecki Krzysztof
9. Kozaczuk Dariusz
10. Laszuk Łukasz
11. Miszczuk Mateusz
12. Ostapczuk Krystian
13. Sadowski Dariusz Michał
14. Trofimiuk Adam
15. Wakuliński Damian
16. Wolanin Adam

   

Klasa III A:

Wychowawca:

Eugeniusz Iwaniuk

 

1. Adamczyk Łukasz
2. Birycki Daniel
3. Ciełuszecki Patryk
4. Duniec Jacek Jan
5. Gutowski Artur
6. Jakoniuk Mateusz
7. Kalinowski Dawid
8. Kiełbaszewski Janusz
9. Litwin Dominik
10. Łukaszuk Adam
11. Olszewski Maciej

12. Sawicki Dawid
13. Trochimiuk Mateusz Szymon
14. Wierbicki Kamil

 

 

Klasa III W:

Wychowawca:

Eugeniusz Iwaniuk

 

1. Adamczyk Bartosz
2. Bartos Ernest
3. Demidiuk Michał
4. Kindziuk Michał
5. Lewczuk Ewelina
6. Lunda Alicja
7. Magier Justyna
8. Myrcha Adam
9. Seremak Aleksandra
10. Szwejkus Natalia
11. Tyszko Marek

 

 


opracowanie i treść - Mariola R.

projekt: www.atcsites.com