Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce

   |  

ABSOLWENCI

Absolwenci 2012/2013

Klasa IV TE:

Wychowawca:

Barbara Puchalska

 

1. Andrzejewska Elżbieta
2. Antoniuk Elżbieta
3. Awksentiuk Anna
4. Birycka Ewelina
5. Bogacewicz Paulina
6. Boreczko Agata
7. Brzozowska Anna Maria
8. Denisiuk Karolina
9. Gutowska Katarzyna
10. Hłasko Tomasz
11. Jakubska Katarzyna Irena
12. Kiendyś Marta
13. Kuzyka Aneta
14. Mieleszko Paulina
15. Olesiuk Wioleta
16. Onopiuk Ewa
17. Plewa Magdalena
18. Roszczenko Dariusz
19. Rusakow Beata
20. Sikorska Maria Magdalena
21. Skiepko Robert Mateusz
22. Szpakowicz Marzena
23. Zaniewski Bartosz

Klasa IV TI:

Wychowawca:

Mariola Rogoza

 

1. Antoniuk Marek
2. Biruk Paweł
3. Bochenek Krzysztof
4. Czarnulicz Norbert Andrzej
5. Daszkiewicz Dawid
6. Dubicki Paweł
7. Iwaniuk Damian
8. Jarmoc Kamil
9. Karpiuk Łukasz Sławomir
10. Klimczak Krzysztof
11. Koleda Mariusz
12. Kowszuk Magda
13. Kulik Paweł
14. Michałowski Tomasz
15. Nikończuk Paweł
16. Skiepko Przemysław
17. Stepaniuk Małgorzata
18. Stocki Marcin
19. Szpakowicz Robert
20. Ślaski Krzysztof
21. Wachowicz Tomasz Leszek
22. Wierciński Rafał
23. Wrublewski Krystian
24. Zalewski Jakub

Klasa IV TMa:

Wychowawca:

Urszula Lipczyńska

 

1. Androsiuk Tomasz
2. Czerniakiewicz Adrian Mateusz
3. Dunda Mateusz
4. Golonko Mariusz
5. Grygoruk Adrian
6. Hałaburda Grzegorz
7. Konopko Szymon Piotr
8. Kuźma Krzysztof
9. Maksimiuk Piotr
10. Nesteruk Dariusz
11. Okonowski Tadeusz Artur
12. Pawłowicz Paweł
13. Piekacz Mariusz Marek
14. Roziak Krystian Paweł
15. Rzemieniec Przemysław
16. Wakuliński Michał Mateusz

Klasa IV TMb:

Wychowawca:

Jak Kawecki

 

1. Biegluk Kamil Dariusz
2. Bobrowski Tomasz
3. Dudel Grzegorz
4. Jańczuk Kamil
5. Kierdelewicz Adrian
6. Kojło Marcin Mateusz
7. Komorowski Rafał
8. Misiejuk Bartosz
9. Rusak Michał
10. Rybiński Michał Mateusz
11. Sadowski Mariusz
12. Siegień Jan
13. Siemieniuk Jakub
14. Sienkiewicz Patryk
15. Zabrocki Michał

Klasa II W:

Wychowawca:

Dariusz Buchwald

 

1. Dudar Katarzyna
2. Hłasko Paulina Magda
3. Wróblewska Paulina
4. Zielinka Katarzyna

 

Klasa III W:

Wychowawca:

Irena Sienkiewicz

 

1. Krupicki Kamil Jan
2. Młodzianowski Korneliusz
3. Moroz Diana
4. Osiniak Kamila
5. Skindzier Karolina Iwona
6. Sokołowska Małgorzata
7. Stępińska Daria
8. Szarejko Dawid
9. Szwarc Jan
10. Wierzbicki Rafał
11. Zakrzewska Izabela

Klasa III A:

Wychowawca:

Irena Sienkiewicz

 

1. Boreczko Mariusz
2. Drewnowski Andrzej
3. Januszyk Dawid
4. Jasionowski Adrian
5. Litwiejko Paweł
6. Nazaruk Rafał
7. Niewiński Kamil
8. Pawluczuk Daniel
9. Rusko Jacek
10. Sobieski Leszek Franciszek
11. Troc Wojciech
12. Zakrzewski Paweł Marek

 

 


opracowanie i treść - Mariola R.

projekt: www.atcsites.com