Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce

   |  

ABSOLWENCI

Absolwenci 2011/2012

Klasa IV TE:

Wychowawca:

Agnieszka Grodzka

 

1. Andrzejewska Barbara
2. Artemiuk Monika
3. Bański Karol Tomasz
4. Bobrowski Daniel
5. Bugwin Mateusz
6. Charkiewicz Joanna Dorota
7. Ciesnowski Marcin Andrzej
8. Czykwin Natalia
9. Doroszkiewicz Krystyna
10. Gregorczyk Wojciech
11. Jasionowska Natalia
12. Lewczuk Katarzyna
13. Michałowska Julia
14. Nos Iwona
15. Oniszczuk Aniela
16. Pacewicz Adrian
17. Paszko Natalia Anna
18. Sochacki Michał
19. Tarazewicz Jacek
20. Teśluk Justyna
21. Tieśluk Paulina
22. Tomaszewicz Patryk Dawid
23. Troc Katarzyna
24. Zdankiewicz Anna

Klasa IV TMa:

Wychowawca:

Iwona Kulesza

 

1. Birycki Dariusz
2. Borowik Łukasz
3. Gwoździk Rafał
4. Iwaniuk Łukasz
5. Kajdewicz Adam
6. Kisielewski Dawid
7. Kondratiuk Sebastian
8. Kozakiewicz Kamil Krystian
9. Majkowski Marek
10. Pawluczuk Piotr
11. Pietroczuk Mateusz Piotr
12. Puc Wojciech Erwin
13. Saczko Marek
14. Siemiończyk Daniel
15. Stefaniuk Wojciech
16. Stelmaszuk Łukasz
17. Sumorek Patryk
18. Trofimiuk Krzysztof
19. Wenski Mateusz
20. Wolanowski Paweł
21. Wróblewski Paweł
22. Żabiński Piotr
 

Klasa IV TMb:

Wychowawca:

Anna Świętochowska-Badowiec

 

1. Antoniuk Tomasz
2. Bakunowicz Marek
3. Bartoszewicz Korneliusz
4. Charkiewicz Daniel
5. Charkiewicz Kamil
6. Czurak Mateusz
7. Fiedoruk Paweł Damian
8. Gawroń Patryk
9. Golonko Radosław
10. Grygoruk Karol
11. Kolankiewicz Maciej
12. Kołodziński Rafał
13. Kondratiuk Łukasz
14. Krawczyk Dariusz
15. Leonowicz Marcin
16. Leonowicz Mariusz
17. Łomaszkiewicz Tomasz
18. Olesiuk Daniel
19. Siegień Sławomir
20. Szymaniuk Marek
21. Szymborewicz Emil
22. Tamberg Dawid
23. Wawrinowicz Dawid
24. Wilczewski Mariusz
25. Ziuzia Piotr

Klasa IV TD:

Wychowawca:

Wojciech Stachulec

 

1. Bagiński Tomasz
2. Bołtromiuk Krzysztof
3. Dawidziuk Marek
4. Gierasimiuk Kamil
5. Gryniewicki Mateusz
6. Kasjaniuk Przemysław
7. Korniluk Leszek
8. Kozaczuk Marek
9. Kraśko Marek
10. Kupryciuk Rafał
11. Nazaruk Jerzy
12. Panasiuk Andrzej
13. Romaniuk Adrian Artur
14. Stepaniuk Dawid
15. Szymaniuk Mariusz
16. Weresa Łukasz
 

Klasa III LPi:

Wychowawca:

Anna Oksentowicz-Martyniuk

 

1. Biryłko Mateusz
2. Borowik Daniel
3. Danielczyk Justyna
4. Doroszkiewicz Piotr
5. Gawrysiak Bartosz
6. Grzegorczuk Przemysław
7. Hełmecki Dariusz
8. Jung Karol
9. Kalita Karol Cogtbator
10. Krasowski Maciej
11. Lasota Kamil
12. Plis Justyna
13. Samocik Krystian
14. Stańczyk Justyna
15. Trofimiuk Piotr Mateusz
16. Ziajka Krzysztof
 

Klasa III LPs:

Wychowawca:

Joanna Aleksiejuk

 

1. Antoniuk Magdalena
2. Czurak Ewelina
3. Dmitruk Agnieszka
4. Falkowska Monika
5. Gajduk Monika
6. German Iwona
7. Janiel Roksana Magdalena
8. Kasperek Ilona Julia
9. Artyszuk Julita
10. Moroz Martyna
11. Nesteruk Katarzyna
12. Oksiutycz Beata
13. Rajecka Magdalena
14. Rybak Justyna
15. Sacharczuk Katarzyna
16. Sulima Karina Katarzyna
17. Troc Iwona
18. Wasiluk Izabela

Klasa III A:

Wychowawca:

Eugeniusz Iwaniuk

 

1. Biedrycki Maciej
2. Borowik Artur
3. Dackiewicz Sławomir
4. Dmitruk-Łapiński Łukasz
5. Golonko Jan Marcin
6. Koronkiewicz Marek Piotr
7. Kowalski Adrian Edward
8. Lewczuk Igor
9. Łuczko Marcin Łukasz
10. Marjański Paweł Sebastian
11. Moroz Paweł
12. Ostapkowicz Mateusz
13. Panfiluk Bartosz
14. Romaniuk Mateusz
15. Romaniuk Piotr
16. Sołowianiuk Łukasz

Klasa III W:

Wychowawca:

Andrzej Charytoniuk

 

1. Borysowiec Damian
2. Dmitruk Żaneta
3. Lewkowicz Daniel
4. Micewicz Jerzy
5. Nazaruk Mirosław
6. Nowak Wioleta Barbara
7. Pietuchowski Piotr
8. Skiepko Adam

 

 


opracowanie i treść - Mariola R.

projekt: www.atcsites.com