Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce

   |  

ABSOLWENCI

Absolwenci 2009/2010

Klasa IV TE:

Wychowawca: Mirosława Szpilko

  1. Charytoniuk Marek

  2. Denisiuk Barbara

  3. Furmanek Agata

  4. Grad Wojciech Adam

  5. Hajduk Jakub

  6. Iwaniuk Joanna

  7. Jakubowska Karolina

  8. Jancewicz Ewa Edyta

  9. Kondratiuk Alina

  10. Kondratiuk Dawid

  11. Kuptel Mariusz

  12. Leoniuk Paweł

  13. Łuksza Anna

  14. Mateusiak Urszula

  15. Matuła Dariusz

  16. Miszczuk Angelina

  17. Nowak Anita

  18. Ostrowska Katarzyna

  19. Romaniuk Justyna

  20. Siemieniuk Anna

  21. Trofimiuk Iwona

  22. Waśko Krystian

  23. Weremiejuk Ewa

  24. Zieńczuk Natalia

Klasa IV TM:

Wychowawca: Bożena Ibrahim

 

1. Aleksiejuk Adrian
2. Andrzejuk Mateusz
3. Buczek Karol
4. Czerniakiewicz Jarosław
5. Iwaniuk Marcin
6. Karetko Marek
7. Konaszuk Dariusz
8. Kozioł Radosław
9. Krawczyk Kamil
10. Łapiński Rafał
11. Markiewicz Karol
12. Moroz Adam
13. Pawluczuk Marek
14. Pietruczuk Daniel
15. Pietryczuk Marcin
16. Skiepko Rafał Daniel
17. Spruch Mateusz
18. Trofimiuk Jerzy
19. Wróblewski Tomasz

Klasa IV TD:

Wychowawca: Jarosław Rogoza

 

1. Czarnecki Krzysztof
2. Jakociuk Dawid
3. Jankowski Dawid
4. Nasuta Adam
5. Nazaruk Rafał
6. Onchimiuk Krzysztof Jerzy
7. Roszczenko Karol
8. Skiepko Adrian
9. Stepaniuk Paweł
10. Zasim Rafał

Klasa IV TR:

Wychowawca: Jerzy Korolko

 

1. Bazyluk Justyna
2. Bazyluk Marzena
3. Birycki Mariusz
4. Charytoniuk Łukasz
5. Chilimoniuk Daniel
6. Haponiuk Krzysztof
7. Iwaniuk Arkadiusz
8. Jawdosiuk Marta
9. Kajdewicz Krzysztof
10. Kardasz Jakub
11. Kuderski Andrzej
12. Moroz Mariusz
13. Romaniuk Andrzej
14. Rutkowski Piotr
15. Sikorski Karol
16. Troc Przemysław

Klasa III LPi:

Wychowawca: Romuald Kacprzak

 

1. Aronowska Sandra Anna
2. Awksentiuk Grzegorz
3. Buraczyńska Emilia Kamila
4. Danilecka Urszula
5. Daniluk Adam
6. Filimoniuk Łukasz
7. Grzeszkiewicz Rafał
8. Ilczuk Justyna
9. Kardasz Mateusz
10. Krasowska Joanna
11. Lach Małgorzata
12. Lewsza Piotr
13. Misiejczuk Piotr
14. Siliwonik Ewa
15. Siekan Łukasz
16. Treszczotko Adam
17. Wilamowski Konrad
18. Wolanin Karol
19. Wołczyk Karina
20. Zdrojkowski Bartosz

Klasa III LPs:

Wychowawca: Anna Cyruk

 

1. Buszko Paulina
2. Dmitruk Emilia
3. Jawdosiuk Anna
4. Nesteruk Iwona
5. Kozak Marzena
6. Kubicka Barbara
7. Kulbacka Kamila
8. Łangowska Justyna
9. Misiejuk Anna
10. Niczyporuk Krystyna
11. Niewińska Bernadeta
12. Romaniuk Agnieszka
13. Rubiel Joanna
14. Stachnowicz Małgorzata Teresa
15. Struk Barbara
16. Szymaniuk-Paryż Alina
17. Ślączka Ewelina
18. Tyszko Agnieszka Katarzyna

Klasa III W:

Wychowawca: Anna Czykwin

 

1. Ancuta Daniel

2. Choroszewski Kamil

3. Chruściel Rafał

4. Dmitruk Marzena

5. Iwaniuk Tomasz

6. Kendyś Tomasz

7. Krasowska Julita

8. Kruk Natalia Paulina

9. Nesteruk Michał

10. Niemcunowicz Dariusz

11. Nikołajuk Joanna

12. Rosińska Klaudia

13. Sawczuk Marcin

14. Siewiereniuk Ewelina

15. Sobesiuk Mariusz

16.Zubrycki Andrzej

 

 


opracowanie i treść - Mariola R.

projekt: www.atcsites.com